Сповіщення
 
 

Історія

Історія


Авіакомпанія “Авіалінії Харкова” була заснована у 1998 році та виконувала авіарейси до 2001 року.

З того часу «Авіалінії Харкова» витримали нелегкий економічний період та через відсутність належного фінансування і застарілий флот не були задіяні у виконанні авіаційних перевезень.

Майже через десятиліття після припинення польотів постало питання про відновлення пасажирських перевезень, але вже у більш якісному форматі з новим флотом літаків та дотриманням новітніх технологій безпеки і міжнародних стандартів у цивільній авіації. 

Тож у 2012 році «Авіалінії Харкова» поповнили флот двома літаками нового покоління - середньомагістральними Boeing 737-800NG та одним далекомагістральним літаком Boeing 767-300. Поповнення флоту «Авіаліній Харкова» стало беззаперечним підтвердженням планів відновлення авіаційних перевезень.

У червні 2013 року «Авіалінії Харкова» отримали Сертифікат експлуатанта та Ліцензію Державної авіаційної служби про надання послуг з перевезення пасажирів повітряним транспортом, що засвідчило відповідність дотримання усіх норм, зокрема стандартів безпеки під час перевезення та наземного обслуговування перевізником.

Чітка стратегія перевізника спрямована на те, щоб збільшити пасажиропотік у Міжнародному аеропорту «Харків». Завдяки тісній співпраці з туристичними операторами «Авіалінії Харкова» пропонують пасажирам східного регіону і не тільки якісно нові послуги авіаційних перевезень на популярні світові курорти.

6 червня 2013 року оновлені «Авіалінії Харкова» здійснили свій перший рейс на літаку Boeing 737-800NG з Харкова до Анталії (Туреччина).

Нині авіакомпанія виконує чартерні рейси до Анталії, Шарм-ель-Шейху, Хургади з Києва, Харкова, а також Львова. 

Серед стратегічних планів авіакомпанії – освоєння далекомагістральних напрямків до країн Азії і країн Карибського басейну та розширення флоту у відповідності до вимог ринку.