Сповіщення
 
 

«Авіалінії Харкова» та Amadeus підписали договір про довгострокове співробітництво

1 вересня 2014 р.

Компанія Amadeus, провідний технологічний партнер світової туристичної галузі заключила довгострокове стратегічне партнерство з «Авіалініями Харкова».

Згідно з досягнутими домовленостями «Авіалінії Харкова» отримають можливість розмістити інформацію про свої рейси та тарифи в широко відомій серед туристичних агентів глобальній системі продажу квитків Amadeus.

На думку керівництва «Авіалінії Харкова», співпраця з світовим лідером дистрибуції послуг туристичної галузі сприятиме зміцненню позицій авіакомпанії на внутрішньому і міжнародному ринку авіаперевезень.

«Партнерство з Amadeus дозволить«Авіалініям Харкова» більш ефективно управляти системою продажів по всьому світу, - відзначає комерційний директор Дмитро Шинкарчук. - А також сприятиме втіленню в життя подальших планів авіакомпанії, пов'язаних з розвитком мережі маршрутів, реалізацією додаткових послуг, а також співпраці з іншими авіакомпаніям».

Нагадаємо, що раніше «Авіалінії Харкова» уклали угоду з міжнародним розробником і постачальником рішень для веб-продажів для малого та середнього розміру авіакомпаній по всьому світу - європейською компанією World Ticket. Як і партнерство з Amadeus цей крок є частиною стратегії розвитку «Авіаліній Харкова», зокрема, старту продажу квитків та послуг на власні рейси.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Про «Авіалінії Харкова»

Авіакомпанія «Авіалінії Харкова» створена в 1998 році, припинила виконання авіарейсів в 2001-му. У 2013 році "Авіалінії Харкова" відновили пасажирські перевезення в форматі чартерного перевізника.

На даний момент авіарейси виконуються на популярні туристичні напрямки з Києва, Харкова та Львова. Флот перевізника складається з сучасних повітряних суден типу Boeing 737, Boeing 767. Серед стратегічних планів авіакомпанії - відкриття нових напрямків та поповнення флоту в залежності від потреб ринку

Про компанію Amadeus

Amadeus - провідний постачальник передових технологічних рішень для світової індустрії туризму та перевезень. Серед клієнтів компанії - постачальники послуг у сфері туризму та перевезень (авіакомпанії, готелі, залізничні компанії, поромні компанії та ін.), продавці туристичних послуг (туристичні агентства і веб-сайти) і покупці туристичних послуг (корпорації і компанії з організації поїздок).