Сповіщення
 
 

«Авіалінії Харкова» відкривають нові дальномагістральні рейси

22 вересня 2013 р.

Літо не закінчується! Рейси до Індії, Таїланду, В'єтнаму та Домінікани!

Авіакомпанія «Авіалінії Харкова» в зимовому сезоні розпочне виконувати нові дальномагістральні рейси до Індії, Таїланду, В'єтнаму та Домінікани.

Відстань вже давно перестала бути перепоною у бажанні українців відкривати нові туристичні напрямки.

Нові рейси до Гоа (Індія), Бангкоку (Таїланд), Пхукету (Таїланд), Нячангу (В'єтнам) та Пунта-Кани (Домінікана) будуть виконуватися у партнерстві з одним з найбільших туристичних операторів на ринку України - Pegas Touristik.

Під час польоту пасажири зможуть відчути новий рівень комфорту, оскільки перевезення будуть виконуватися без додаткової посадки (окрім рейсу до Пунта-Кани) на сучасному Boeing 767-300 авіакомпанії «Авіалінії Харкова».

На борту літака Вoeing 767-300 у відповідності до вимог міжнародних стандартів облаштовано комфортний економічний клас. Пасажири також мають змогу подорожувати з додатковим комфортом у бізнес класі. Для замовлення перельоту у бізнес класі необхідно звернутися до туристичного агента під час бронювання туру.

Під час польоту пасажирам буде запропоновано гаряче харчування, а також різноманітні гарячі та прохолодні напої.

Високоякісний сервіс на борту лайнерів максимально задовольнить усі вимоги пасажирів і переліт залишить тільки приємні враження. Протягом всього польоту бортпровідники авіакомпанії «Авіалінії Харкова» докладатимуть максимум зусиль, щоб зробити подорож пасажирів максимально приємною та комфортною.