Сповіщення
 
 

Гоа вже зовсім близько!

13 жовтня 2013 р.

Вже за тиждень лайнер авіакомпанії «Авіалінії Харкова» Boeing 767-300ER здійснить свій перший рейс на популярний індійський курорт – Гоа.

Рейс з Києва до Гоа стане першим рейсом в мережі далекомагістральних напрямків авіакомпанії.

Завдяки прямому сполученню та відсутності технічної зупинки на маршруті, пасажири зможуть вже за 7 годин дістатися Індії та насолоджуватися відпочинком на узбережжі Індійського океану.

Лайнер авіакомпанії облаштований двома класами обслуговування – економічним та бізнес класами, які повністю відповідають міжнародним стандартам.

Рейс Київ – Гоа – Київ організований у партнерстві з туристичним оператором Pegas Touristik.

Окрім прямого рейсу до Індії зовсім скоро завдяки партнерству авіакомпанії «Авіалінії Харкова» з Pegas Touristik буде відкрито й інші далекомагістральні рейси до Пунта Кани (Домінікана), Нха Трангу (В’єтнам), Бангкоку та Пхукету (Таїланд). Мережа далекомагістральних маршрутів «Авіаліній Харкова» стане найбільшою серед українських авіакомпаній, які нині працюють на ринку авіаційних перевезень.

Гоа – найпопулярніший індійський курорт. Гоа відомий не лише завдяки комфортному клімату, пляжам, культурою. Природа цього місця настільки різноманітна, що пізнавши її ближче, по від’їзду розумієш, що чимало місць залишились ще незвіданими. Унікальні водоспади, острова, пальмові рощі, плантації різноманітних спецій, ботанічні та зоосади з різноманітною флорою та фауною – ось чому ви забажаєте продовжити відпочинок хоча б на день. Читайте більше по Гоа за даним посиланням.

Щиро запрошуємо Вас до Індії!