Сповіщення
 
 

Переведення рейсів в Термінал «D» аеропорту «Бориспіль»

25 листопада 2014 р.

З 1 грудня 2014 року «Авіалінії Харкова» переводять виконання власних рейсів в Термінал «D» Міжнародного аеропорту «Бориспіль».

terminald_01

Сучасний термінальний комплекс, який почав обслуговувати перших пасажирів під час Євро-2012 тепер до послуг пасажирів, які прямують рейсами «Авіаліній Харкова».

У Терміналі «D» обладнані просторі зони реєстрації пасажирів, комфортні зони очікування, представлені заклади швидкого харчування, магазини безмитної торгівлі, а також кіоски самообслуговування, представництва банків, преси та інших видів послуг для подорожуючих.

Усі передпольотні процедури пасажири можуть пройти досить швидко через  наявність великої кількості пунктів контролю на авіаційну безпеку, а також пунктів паспортного контролю. Зона очікування посадки на рейс досить простора і обладнана необхідною кількістю зручних крісел. Тут пасажири можуть скористатися комфортними вбиральнями кімнатами, а ті, хто подорожує з маленькими дітьми - спеціально обладнаними кімнатами для матері і дитини. Термінал "D" оснащений 11 стаціонарними аеромостами, які дозволяють здійснювати посадку пасажирів відразу в кабіну повітряного судна.

«Безумовно, переклад рейсів в новий сучасний термінал буде сприяти підвищенню якості обслуговування і ми очікуємо, що пасажири позитивно відзначать подібного роду зміни», - зазначив Голова Правління «Авіаліній Харкова» Микола Нікітенко.

______________________________________________________________________________________

«Авіалінії Харкова» відновили діяльність у 2013 році у форматі чартерного перевізника. На даний момент авіарейси виконуються на популярні туристичні напрямки з Києва, Харкова та Одеси. Флот перевізника складається з сучасних повітряних суден типу Boeing 737, Boeing 767.