Сповіщення
 
 

Нові партнери і майбутні можливості «Авіаліній Харкова»

13 серпня 2014 р.

Авіакомпанія «Авіалінії Харкова» продовжує розвивати співпрацю зі своїми партнерами, як в Україні, так і на міжнародній арені.

Черговим етапом стало підписання договору багатостороннього співробітництва з європейською компанією WorldTicket (Данія). WorldTicket є міжнародним розробником і постачальником рішень для веб-продажу і систем бронювання для малого та середнього розміру авіакомпаній по всьому світу.

Підприємства спільно займатимуться розробкою та імплементацією рішень для дистрибуції продукту «Авіаліній Харкова». Пріоритетний напрямок співпраці - впровадження власної системи продажу місць на борту літака, яка буде доступна як індивідуальному пасажиру, так і для широкої аудиторії агентської мережі продажів авіаперевезень.

Крім цього, імплементація рішення WorldTicket дозволить «Авіалініям Харкова» впровадити ряд додаткових опцій для своїх пасажирів, які давно користуються популярністю в усьому світі. Незабаром пасажири авіакомпанії зможуть скористатися послугою самостійної онлайн реєстрацією на рейс, вибрати улюблене місце на борту або ж оплатити норму перевищення багажу онлайн. Здійснити оплату квитків або додаткових послуг можна буде прямо на сайті авіакомпанії (flykharkiv.com) після підтвердження їх вибору.

«Враховуючи необхідність тестування, всі майбутні нововведення будуть впроваджуватися поступово - говорить комерційний директор авіаперевізника Дмитро Шинкарчук. Тим не менш, для нашої молодої компанії - це серйозний ривок в освоєнні таких необхідних у сучасному світі рішень для комфортної подорожі».

Зовсім скоро всі пасажири авіакомпанії зможуть оцінити зручності нововведень. «Авіалінії Харкова» планують відкрити продажі на власні рейси в кінці серпня поточного року.