Сповіщення
 
 

Вдвічі більше комфорту на борту Boeing 767-300ER!

3 липня 2014 р.

   У літньому сезоні 2014 року авіакомпанія почне активну експлуатацію вдосконаленого літака Boeing-767-300ER.

   У результаті внутрішньої реконструкції авіалайнер придбав ряд переваг, які дозволяють зробити перебування на його борту ще більш комфортним і безпечним. Літак обладнаний двома класами обслуговування - бізнес- та економ. Завдяки використанню сучасних, більш легких крісел кількість посадочних місць в салоні економічного класу збільшено до 288, в бізнес- до 12. А оформлення салону в світлих пастельних тонах створює більш гармонійну позитивну атмосферу на борту. Конструкція пасажирських сидінь забезпечує максимальний комфорт під час перельоту. Кожне крісло обладнане аудіосистемою і персональної системою освітлення, а кабіни салонів - відеосистемами для приємного проведення часу під час польоту. Крім того, пасажирські місця в бізнес-класі додатково оснащені підставками для ніг.

   Вже в липні оновлений Boeing - 767-300ER почне виконувати чартерні рейси в Анталію (Туреччина) з Харкова та Києва і рейси зі столиці в Хургаду (Єгипет).

   На рейсах «Авіаліній Харкова» пасажирам надається якісне різноманітне харчування, гарячі і прохолодні напої, а також окреме меню для немовлят і подорожуючих бізнес-класом. За бажанням можна замовити альтернативні види харчування, такі як діабетичне або вегетаріанське. Для пасажирів бізнес-класу також передбачено обслуговування на окремій стійці в аеропорту відправлення, можливість відпочити в бізнес-залах і скористатися послугою безкоштовного провозу підвищеної норми багажу. Залежно від тривалості рейсу пасажирам бізнес-класу на борту лайнера надається свіжа преса і персональні засоби комфорту і відпочинку.

 Салон Бізнес класу

business_02

 Салон Економічного класу

economy