Сповіщення
 
 
«Авіалінії Харкова» прийняли участь в UITT-2014

Авіакомпанія «Авіалінії Харкова» прийняла участь у Міжнародній туристичній виставці UITT-2014 «Україна - подорожі та туризм», що проходила в Києві з 26 по 28 березня.

«Авіалінії Харкова» закінчили сертифікацію за правилами ETOPS

«Авіалінії Харкова», будучи лідером серед українських авіакомпаній за кількістю далекомагістральних рейсів з України, успішно завершила процес сертифікації ETOPS 120 для виконання далекомагістральних рейсів.

Реалізація рішень Electronic Flight Bag на рейсах авіакомпанії

Авіакомпанія «Авіалінії Харкова» рада повідомити про успішне закінчення піврічного періоду використання продуктів компаній Lufthansa Systems, Boeing і Jeppesen в рамках довгострокових договорів між компаніями, що передбачає поставку IT рішень і навігаційних даних для підтримки операційних процесів пілотської кабіни, відомі як Electronic Flight Bag.

Нові рейси до Нха Трангу та Пунта Кани!

Прямі рейси до В'єтнаму та Домінікани будуть виконуватися з Міжнародного аеропорту «Бориспіль» в рамках спільної чартерної програми з туроператором Pegas Touristik.

«Авіалінії Харкова» поповнюють маршрутну мережу прямим рейсом Київ-Пхукет

«Авіалінії Харкова» впевнено продовжують розвиток маршрутної мережі. Починаючи з 19 листопада 2013 року, в партнерстві з туроператором Pegas Touristik, протягом усього зимового сезону авіакомпанія виконуватиме безпосадочні рейси за маршрутом Київ-Пхукет-Київ.

 
empty:general/design/pages: « 1 2 3 4 5 »