Сповіщення
 
 

Пілоти авіакомпанії відмічають ефективність використаня iPad

23 липня 2014 р.

«Авіалінії Харкова» стала першою авіакомпанією на пострадянському просторі, яка пройшла річний тестовий період і комплексно реалізує рішення Electronic Flight Bag.

   «Авіалінії Харкова» стала першою авіакомпанією на пострадянському просторі, яка пройшла річний тестовий період і комплексно реалізує рішення Electronic Flight Bag (з англ. EFB - електронний бортовий портфель) останнього покоління на базі Apple iPad, для літаків фірми Boeing. Напередодні річниці свого першого польоту авіакомпанія отримала дозвіл Державіаслужби України на підвищення електронного бортового портфеля до 2-го класу.

   Рішення EFB дозволило замінити друковану документацію та забезпечити всіх пілотів швидким доступом до польотних даних. «Авіалінії Харкова» вже другий рік успішно співпрацюють зі світовими лідерами авіаіндустрії, такими як Lufthansa Systems, Boeing і Jeppesen. У рамках довгострокових договорів між компаніями передбачено постачання IT-рішень і навігаційних даних для підтримки операційних процесів пілотської кабіни.

   Досвід використання додатків Lufthansa Systems, Boeing і Jeppesen показав відповідність суворим світовим вимогам, що пред'являються до якості інформації та швидкості її обробки, гнучкість і незалежність системи від типу повітряного судна.

   «Високий ступінь автоматизації процесів оновлення інформації забезпечує своєчасність і актуальність даних, - говорить про ефективність використання iPad Начальник відділу тренування і підготовки екіпажів Олександр Ігнатьєв. Крім цього, автоматична передача даних також знижує ризик ручного введення помилок і, отже, підвищує безпеку польоту».

   Керівництво «Авіаліній Харкова» у свою чергу відзначає істотне зниження витрат через відсутність витрат на друк документації, що також сприяє заощадженню навколишнього середовища. «Наша компанія приділяє особливу увагу впровадженню сучасних рішень, що сприяють підвищенню якості та безпеки польотів в суворій відповідності з світовими стандартами, - резюмує нововведення Микола Нікітенко, Голова Правління «Авіаліній Харкова».

__________________________________________________________________________________________

«Авіалінії Харкова» відновили діяльність у 2013 році у форматі чартерного перевізника. На даний момент авіарейси виконуються на популярні туристичні напрямки з Києва, Харкова та Львова. Флот перевізника складається з сучасних повітряних суден типу Boeing 737, Boeing 767. Серед стратегічних планів авіакомпанії - відкриття нових напрямків і поповнення флоту залежно від потреб ринку.