Сповіщення
 
 

Якість та безпека польотів

Авіакомпанія «Авіалінії Харкова» з високою відповідальністю ставиться до вимог безпеки авіаційних перевезень та дотримується без винятку усіх вітчизняних та міжнародних стандартів якості.

Сьогодні штат працівників авіакомпанії складає близько 150 чоловік, серед яких досвідчені пілоти, висококласні технічні спеціалісти, професійні бортпровідники та кваліфікований адміністративний персонал.

«Авіалінії Харкова» забезпечують перевезення пасажирів на сучасних комфортабельних літаках у відповідності до дальності польоту.

Перед виконанням кожного рейсу літаки авіакомпанії «Авіалінії Харкова» проходять детальну перевірку в аеропортах відправлення, а після прибуття до пункту призначення – в аеропорту призначення. Окрім того, літаки авіакомпанії проходять планові щоденні, квартальні та річні технічні перевірки, а також повне сервісне обслуговування після нальоту визначеної кількості годин. Огляд технічного стану та сервісне обслуговування літаків авіакомпанії здійснюється у відповідності до вимог та чіткого плану, який також координується зі сторони виробника - лідера у виробництві пасажирських літаків міжнародної компанії Boeing та лізингової компанії.

Таким чином, підтримка технічного стану повітряних судів відбувається на берперевній основі.

Усі працівники авіакомпанії «Авіаліній Харкова» мають відповідні сертифікати, які підтверджують професійну кваліфікацію. Окрім того, спеціалісти  льотного  та технічного персоналу постійно проходять спеціалізовані курси (в т.ч. міжнародних організацій) та тренінги, спрямовані на підвищення та підтвердження професійної кваліфікації.

«Авіалінії Харкова» з високою відповідальністю відносяться до забезпечення стандартів безпеки під час польоту.

У відповідності до суворих вимог кожний член льотного персоналу перед польотом проходить медичний огляд та отримує особливі інструкції стосовно рейсу, що виконуватиметься.

З міркувань вимог безпеки під час польоту необхідно дотримуватись інструкцій екіпажу. Члени екіпажу авіакомпанії «Авіалінії Харкова» ознайомлять пасажирів з тим, як працюють ремені безпеки, розташуванням аварійних виходів, рятувальними жилетами, кисневими масками, а також іншими засобами, які необхідні у випадку непередбачуваної ситуації. На борту літаків «Авіалінії Харкова» також не дозволяється перевозити заборонені для перевезення речі, використовувати електронні прилади під час зльоту/посадки літака, а також окремо визначені предмети, наприклад, мобільний телефон, під час польоту.

Задля забезпечення максимального комфорту та безпеки ручну поклажу необхідно розташувати на верхніх полицях або під кріслом попереднього ряду.

Члени екіпажу авіакомпанії докладатимуть максимум зусиль задля Вашої зручності та комфорту під час польоту та забезпечуватимуть необхідні дії спрямовані на виконання норм та стандартів безпеки на борту літаків «Авіаліній Харкова». В зв’язку з необхідністю забезпечення належного рівня безпеки під час повітряного перевезення потрібно невідкладно дотримуватись усіх вимог та вказівок членів екіпажу.