Notice
 
 
Conditions of Carriage

Глава 2. Перевезення тварин (птахів)

Глава 2. Перевезення тварин (птахів)

1. Транспортування собак, котів, домашніх птахів та інших домашніх тварин має здійснюватися за умови одержання дозволу Авіакомпанії під час бронювання до початку перевезення. Тварини обов'язково мають бути належним чином розміщені у контейнерах/клітках і мати чинні свідоцтва про вакцинації та довідки про стан здоров'я, дозволи на ввезення в країну призначення чи транзиту. Тварини повинні бути чисті, охайні та не мати неприємного запаху. Авіакомпанія має право визначати спосіб перевезення і обмежити кількість тварин, що дозволяється перевозити на одному рейсі.
Авіакомпанія обмежує кількість тварин (птахів), що дозволяється перевозити в пасажирському салоні (PETS), а також у багажно-вантажному відсіку (AVIH) на одному рейсі наступним чином:
PETS - максимум 1 (один) контейнер у салоні бізнес-класу, 1 (один) контейнер у салоні преміум-класу, та 2 контейнери в економічному класі;
AVIH – максимум 5 (п’ять) контейнерів на рейс;
Спосіб перевезення – контейнер разом з продуктами для харчування.
2. Перевезення тварин, прийнятих як зареєстрований багаж разом з контейнером і харчуванням, повинно оплачуватися як додаткова послуга, за яку пасажир має сплатити відповідний тариф, установлений Авіакомпанією.
3. Службові собаки (собаки-поводирі), які допомагають працівникам державних органів, командам рятувальників чи сліпим/глухим пасажирам і які супроводжують таких пасажирів, перевозяться безкоштовно разом з контейнерами і продуктами для їх харчування.
4. У пасажирському салоні повітряного судна дозволяється перевозити:
- службових собак у супроводі кінолога; собак-поводирів для сліпих і глухих пасажирів за умови, що на тваринах є ошийник і намордник. Службова собака, собака-поводир повинні знаходитися біля ніг пасажира/кінолога;
- дрібних тварин, маса яких разом із засобами перевезення не перевищує 8 кг. Клітки птахів повинні бути покриті щільною світлонепроникною матерією.
5. Тварини, маса яких із засобом перевезення перевищує 8 кг, перевозяться тільки в багажно-вантажних відсіках повітряного судна (крім собак-поводирів).
6. У разі перевезення тварин пасажир відповідає за таку тварину, а також забезпечує надання необхідних документів, передбачених чинним законодавством. Авіакомпанія не відповідає за травмування, втрату, затримку, захворювання або загибель таких тварин у разі відмови у ввезенні їх в країну призначення або транзиту, якщо така шкода не була заподіяна внаслідок недбальства Авіакомпанії.
7. У разі невиконання пасажиром умов пунктів 1-6 цієї глави Авіакомпанія має право під час реєстрації пасажира на власний розсуд приймати остаточне рішення щодо перевезення чи відмови в перевезенні тварин (птахів).
8. Тарифи Авіакомпанії на перевезення тварин (птахів) опубліковано на сайті Авіакомпанії (www.flykharkiv.com).