Сповіщення
 
 

Відкрий загадку Єгипту!

20 листопада 2014 р.

Прямі рейси з Києва до Хургади і Шарм-ель-Шейху, а також з Харкова, Одеси та Львова до Шарм-ель-Шейху у зимовому сезоні 2014-2015 рр.

egypt-camels-Єгипет розташований в північно-східній частині Африки. Столицею країни є місто Каїр - найбільше у всьому Африканському континенті. Єгипет також займає і невелику частину Азії оскільки його територія тягнеться аж до Синайського півострову. Країна межує з Суданом на півдні, на заході - з Лівією, на північному сході - з Ізраїлем і сектором Газа. На протилежному березі Червоного моря сусідами Єгипту є Йорданія та Саудівська Аравія.

Серед визначних особливостей Єгипту є найбільша річка не лише на континенті, а й в усьому світі – Ніл. Саме їй завдячують місцеві жителі, адже саме вона створює сприятливі умови для життя та землеробства.

Єгипет знаменитий на весь світ як колиска стародавньої єгипетської цивілізації з її храмами, ієрогліфами, муміями та пірамідами. Це одна з небагатьох країн, що викликає величезну уяву у мандрівників, а тому не дивно, що є одним з найбільш популярних туристичних місць у всьому світі.

Історія Єгипту налічує 5 тисячоліть. За цей період території країни встигло розквітнути і зів'янути після завоювання Олександра Македонського легендарне єгипетське царство, після чого в історії країни панував період еллінізму, а після - римський період. Протягом другої половини XX століття Єгипет був помітним політичним гравцем, а сьогодні його найвідоміші курорти - Хургада і Шарм-ель-Шейх - продовжують залишатися центрами спокійного і комфортного відпочинку.

Єгипет багатий стародавньою історією та пам’ятками минулих віків. Ще з дитинства нам відомі загадкові піраміди і Сфінкс. Це саме ті місця, які сподобаються усім без винятку. Пам'ятки Єгипту на цьому, звичайно, не закінчуються.  Беззаперечно заслуговують вашої уваги храми Абу-Сімбел та пам'ятки старовини в Луксорі - Долина Царів, а також Карнакський і Луксорський храми. Крім того, найближчі до курортів Хургада і Шарм-ель-Шейх території Синайського півострова також володіють багатьма пам'ятками - від гори Синай до монастиря Святої Катерини.

Справжній мандрівник не омине увагою пам'ятки найбільших єгипетських міст - Каїра і Олександрії, кожен з яких має багатющу історію. У Каїрі варто відвідати знамениту на весь світ площу Тахрір та Каїрський єгипетський музей, де зберігаються багато об'єктів епохи Стародавнього Єгипту. Вашої уваги також заслуговують Цитадель, побудована в XII столітті легендарним Саладином, мечеті міста та справжній арабський ринок Хан ель-Халілі.

В Олександрії знаходиться пишна мечеть Ель-Мурсі Абуль-Аббаса, розташована в колоритному кварталі Анфуши. Варто згадати і про фортецю Кайт-Бей, в якій сьогодні розміщується Морський музей. Будучи в Олександрії не можна не прогулятися по вражаючою і галасливою набережною Корінш, а віруючим туристам напевно будуть цікаві два кафедральних собору - коптський собор Святого Марка і собор Святого Сави, що відноситься до Грецької церкви. Обидва храми розташовані в жвавому кварталі Рамплех. Також у місті збереглися руїни деяких античних споруд, включаючи римський амфітеатр і колону Птолемея - один із символів Олександрії.

«Авіалінії Харкова» запрошують відвідати Єгипет! Рейси до Хургади та Шарм-ель-Шейху виконуються протягом року з аеропорту «Бориспіль» (м. Київ) та аеропорту «Харків». У зимовому сезоні 2014-2015 рр. «Авіалінії Харкова» також виконують прямі рейси до Шарм-ель-Шейху з Одеси та Львова.

Всім своїм туристам бажаємо тільки вдалих подорожей та приємних вражень!