Сповіщення
 
 


Які класи обслуговування доступні на борту літаків «Авіаліній Харкова»?

В: Літаки авіакомпанії типу Boeing 737-800NG мають один клас обслуговування – Економічний та задіяні у виконанні рейсів на середньомагістральних маршрутах. Лайнери типу Boeing 767-300ER мають два класи обслуговування – Економічний та Бізнес. Більш детально про парк авіакомпанії читайте у розділі Флот та маршрути. Детальніше про Бізнес клас за даним посиланням.

Чи забезпечується харчування під час польоту?

В: Так. На всіх рейсах авіакомпанії «Авіалінії Харкова» надається харчування. Під час виконання дальномагістральних рейсів харчування надається двічі. Детальніше про харчування та види спеціального харчування під час польоту читайте у розділі «Харчування на борту».

Якими електронними приладами дозволено користуватися на борту під час польоту?

В: З міркувань дотримання безпеки під час зльоту і посадки літака використання будь-яких електронних приладів забороняється. Просимо Вас проявити терпіння і дочекатися закінчення набору висоти/посадки, а також додатково запитати членів екіпажу про можливість використовувати той чи інший електронний гаджет.

Під час польоту на борту літаків «Авіаліній Харкова» дозволяється користуватися наступними електронними приладами: ноутбук, mp3-плейер, компактні ігрові приставки.

Також дозволено користуватися слуховими апаратами та кардіостимуляторами.

Користуватися мобільними телефонами протягом усього польоту, а також під час зльоту і посадки і руління категорично заборонено.