Сповіщення
 
 
Правила перевезення

Глава 2. Норми безкоштовного провезення багажу

Глава 2. Норми безкоштовного провезення багажу

1. Пасажир має право на провезення свого багажу без додаткової оплати в межах норм, встановлених Авіакомпанією.
2. Авіакомпанією залежно від класу обслуговування встановлюються такі норми безкоштовного провезення зареєстрованого багажу:
Для бізнес-класу обслуговування:
- 2 місця багажу кожне з них вагою не більше ніж 23 кг (50 футів) з розмірами місця (сума довжини, ширини, висоти) 158 см (62 дюйми).
Для преміум-класу обслуговування:
- 2 місця багажу кожне з них вагою не більше ніж 23 кг (50 футів) з розмірами місця (сума довжини, ширини, висоти) 158 см (62 дюйми).
Для економічного класу обслуговування:
- 1 місце багажу вагою не більше ніж 23 кг (50 футів) з розмірами місця (сума довжини, ширини, висоти) 158 см (62 дюйми).
Дитина віком до 2 років має право перевезти безкоштовно одне місце багажу вагою до 10 кг (22 фунти), розмір якого за сумою трьох вимірів не перевищує 115 см (45 дюймів). Для дітей старшого віку діють ті самі правила, що й для дорослих.
3. Пасажир має право перевезти безоплатно понад норму безкоштовного провезення багажу предмети, які він тримає при собі і не поклав до багажу, зокрема дамська і чоловіча сумки, папка для паперу, пальто або плащ, жакет, парасолька або палиця, друковані видання для читання під час польоту, харчування для дитини, що необхідне під час польоту, дитяча дорожня люлька (за наявності малюка віком до 1 року), прогулянковий дитячий візок, складена інвалідна коляска та/або милиці. Загальна вага предметів, за винятком інвалідної коляски, не повинна перевищувати 5 кг.
4. Авіакомпанія має право розширити перелік та загальну вагу предметів, які перевозяться безоплатно понад норму безкоштовного провезення багажу.
5. Норми безкоштовного провезення багажу не поширюються на:
- речі пасажирів незалежно від їх найменування, габарити яких не відповідають розмірам, наведеним у пункті 2 цієї глави;
- речі пасажира, які не покладені у валізи, сумки, короби, незалежно від їх найменування та призначення вагою одного місця понад 23 кг;
- телевізори, магнітофони, радіоприймачі вагою одного місця понад 10 кг;
- квіти, саджанці рослин, харчову зелень, сушені рослини, гілля дерев та кущів загальною вагою понад 5 кг;
- кореспонденцію, яка супроводжується фельд’єгерями;
- тварин (свійських або диких), птахів, бджіл та іншу живність, за винятком собаки-поводиря, який супроводжує сліпого.
6. Авіакомпанія має право розширити перелік речей, на які не поширюються норми безкоштовного провезення багажу.