Сповіщення
 
 
Правила перевезення

Глава 1. Вимоги до багажу

Глава 1. Вимоги до багажу

1. Багаж пасажира приймається до перевезення під час його реєстрації в аеропорту відправлення, аеропорту трансферу, аеропорту зупинки або в іншому пункті реєстрації.
2. Речі пасажира залежно від їх розміру, ваги та особливостей можуть перевозитися як зареєстрований багаж або незареєстрований багаж (ручна поклажа).
3. Як зареєстрований багаж можуть перевозитися місця багажу вагою не більше ніж 23 кг. Сума трьох вимірів окремого місця багажу (довжини, ширини, висоти) не повинна перевищувати 158 см. За попереднім погодженням з Авіакомпанією до перевезення можуть бути прийняті місця багажу з більшими розмірами та вагою. Багаж, що не відповідає зазначеним вимогам, має оформлятися пасажиром для перевезення як вантаж.
4. Інформація щодо максимальної кількості та ваги багажу, що приймається Авіакомпанією для транспортування без доплати, зазначається у Главі 2 цього розділу та у договорі перевезення, що надається пасажиру та є невід’ємною частиною пасажирського квитка.
5. Авіакомпанія зобов'язана вжити заходів для перевезення зареєстрованого багажу на тому самому повітряному судні, на якому перевозиться пасажир, і особливо якщо згідно з чинними законами вимагається присутність пасажира під час проведення митних процедур щодо багажу. У разі перевезення зареєстрованого багажу на іншому повітряному судні Авіакомпанія зобов’язана вжити заходів, щоб доставити багаж пасажиру до місця призначення у найкоротший строк або за погодженням з пасажиром компенсувати транспортні витрати пасажира, пов’язані з отриманням такого багажу, згідно з правилами Авіакомпанії.
6. Реєстрація багажу здійснюється відповідно до поштучної концепції (baggage piece concept), тобто комбінацією характеристик ваги, розміру, кількості місць. Правила застосування поштучної концепції опубліковані на сайті Авіакомпанії (www.flykharkiv.com).
7. Після прийняття Авіакомпанією багажу до перевезення цей багаж переходить під відповідальність Авіакомпанії, що підтверджується виданим пасажиру відривним талоном багажної ідентифікаційної бирки та багажною квитанцією щодо кількості та ваги місць, які прийняті до перевезення.
З часу передачі багажу під відповідальність Авіакомпанії до моменту його видачі доступ пасажира до зареєстрованого багажу забороняється, крім випадків проведення його ідентифікації або додаткового огляду відповідними уповноваженими службами.