Сповіщення
 
 
Правила перевезення

Глава 1. Вимоги до бронювання

Глава 1. Вимоги до бронювання


1. Бронювання місця на повітряному судні та перевізної ємності для перевезення наднормового багажу на визначені рейс і дату є обов’язковою умовою для перевезення пасажира та багажу на повітряному транспорті.
2. Для бронювання використовуються АСБ/ГРС. Забронювати місця і тоннаж можна безпосередньо в офісах продаж, за допомогою стаціонарного та мобільного зв’язку, Інтернету. Основною умовою застосування такого методу бронювання є відображення здійсненого бронювання у системі бронювання Авіакомпанії.
3. Бронювання здійснюється у строки та в порядку, що встановлюються Авіакомпанією та розміщені на сайті Авіакомпанії (www.flykharkiv.com).. Внесення до бронювання паспортних даних здійснюється відповідно до чинного законодавства та міжнародних договорів України.
4. Авіакомпанія або його агент з продажу інформує пасажира (його представника) про строки сплати та оформлення квитка і про зміни у розкладі.
5. Доки пасажир (його представник) не сплатив повної вартості перевезення, бронювання вважається попереднім і за потреби може бути анульовано з попередженням про це пасажира.
6. У разі несплати вартості перевезення пасажиром (його представником) у термін, що був призначений Авіакомпанією (її агентом з продажу), бронювання анулюється без повідомлення про це пасажира.
7. Якщо пасажир не прибув на рейс (на реєстрацію або посадку у літак -"No-show"), на який він має підтверджене бронювання, і не повідомив заздалегідь Авіакомпанію про зміни щодо своєї подорожі, Авіакомпанія має право анулювати бронювання на наступні сегменти маршруту або на зворотний рейс.