Сповіщення
 
 
Правила перевезення

Глава 5. Продовження строку чинності квитка

Глава 5. Продовження строку чинності квитка


1. Строк чинності квитка залежить від застосованого тарифу. Можливість продовження строку чинності квитка також залежить від застосованого тарифу. Строк чинності квитка продовжується від початкової дати вильоту, якщо перевезення розпочато, і від дати продажу, якщо перевезення не розпочато.
2. Строк чинності квитка незалежно від виду застосованого тарифу продовжується, якщо Авіакомпанія:
- не може надати місце на рейс, на який пасажир має підтверджене бронювання;
- скасовує рейс, на який пасажир має підтверджене бронювання;
- пропустить узгоджене місце зупинки;
- не виконає рейс у розумні строки понад час відправлення рейсу, який зазначений у квитку;
- своїми діями призведе до того, що пасажир не встигне на пересадку на інший стикувальний рейс, на який пасажир має підтверджене бронювання і який зазначений у тому самому квитку, де зазначено й попередній рейс;
- не може надати обслуговування відповідно до оплаченого класу обслуговування; у такому випадку в разі згоди пасажира на подальше перевезення строк чинності його квитка має бути продовжено на час до виконання першого рейсу, на якому є місце для такого пасажира в оплаченому класі обслуговування;
- а також у разі хвороби пасажира або члена його родини, що подорожує разом з ним на повітряному судні, за умови пред’явлення відповідної довідки закладу охорони здоров’я.
3. Якщо пасажир після початку подорожі не може її продовжити протягом строку чинності квитка для перевезення у зв'язку із хворобою чи іншими обставинами, Авіакомпанія може продовжити строк чинності такого квитка до часу, коли пасажир зможе продовжити подорож, або до першого рейсу Авіакомпанії, на якому є місце в оплаченому класі обслуговування, після такої дати і з місця, де подорож була перервана. Факт хвороби чи інших обставин має підтверджуватися відповідною довідкою закладу охорони здоров’я. У такому випадку Авіакомпанія також може продовжити строк чинності квитків осіб, які супроводжують такого пасажира.
3. У разі смерті дружини (чоловіка) або члена сім'ї пасажира, який не розпочав подорож, або в разі смерті пасажира на маршруті особам, що супроводжують такого пасажира, може бути продовжено строк чинності квитків, а також збільшено строк мінімального перебування у пункті події. Продовження строку чинності квитків має здійснюватися після одержання належним чином оформленого свідоцтва про смерть і на період, що не перевищує 45 днів з дати смерті пасажира.
При застосуванні цих Правил членами сім'ї фізичної особи вважаються її батьки та батьки її чоловіка або дружини, її чоловік або дружина, діти як такої фізичної особи, так і її чоловіка або дружини, у тому числі усиновлені ними діти, опікуни, баба, дід, рідні брати, сестри, онуки та інші утриманці, визнані згідно із законом. Також Авіакомпанія може розширити перелік осіб, що належать до членів сім’ї померлого пасажира.