Сповіщення
 
 
Правила перевезення

XV. Скасування та затримка рейсів

XV. Скасування та затримка рейсів

1. Авіакомпанія має право затримати або скасувати рейс як з комерційних причин, так і з причин, які не залежать від неї.
2. Авіакомпанія повинна ужити всіх необхідних заходів для уникнення затримки в перевезенні пасажирів і багажу.
3. У разі дії надзвичайних обставин (у тому числі несприятливих метеорологічних умов, надзвичайних ситуацій під час контролю за повітряним рухом, страйків, бунтів, громадянських безладів, ембарго, війн, ворожих дій, порушень громадського спокою, неврегульованих міжнародних відносин, технічних проблем, неочікуваних дефектів, що впливають на безпеку польоту чи інших труднощів, що виникли під час перед польотної підготовки повітряного судна, які загрожували життю або здоров'ю пасажирів, або інших обставин та складнощів, що не залежали від перевізника, які фактично загрожують або унеможливлюють безпечне виконання польоту), Авіакомпанія має право без повідомлення пасажира скасувати чи затримати рейс або анулювати раніше підтверджене бронювання.
В інших випадках Авіакомпанія або його агент з продажу зобов’язана попередити пасажира про затримку або скасування рейсу не пізніше ніж за три години до початку реєстрації.
4. У разі затримки рейсу Авіакомпанія зобов’язана самостійно або через суб’єкта наземного обслуговування (експлуатанта аеропорту) інформувати пасажирів доступними засобами в аеропорту відправлення кожні 30 хвилин про орієнтовний час затримки рейсу та очікуваний час його відправлення.
5. У разі затримки понад розумні строки або відміни рейсу Авіакомпанія не пізніше ніж через 12 годин після відправлення затриманого рейсу або прийняття рішення про скасування рейсу має повідомити уповноважений орган з питань
цивільної авіації щодо причин затримки (відміни) рейсу та обслуговування, яке було надане пасажирам під час такої затримки або відміни рейсу.