Сповіщення
 
 
Правила перевезення

XXV Чартерні перевезення

1. Виконання чартерних рейсів регламентується відповідними авіаційними правилами України. Авіакомпанія як виконавець чартерного рейсу під час укладання комерційної угоди із замовником чартерного рейсу (фрахтувальником повітряного судна - туристичним оператором) про виконання чартерних рейсів встановлює порядок виконання вимог щодо надання послуг та відшкодування за цими Правилами і відповідно до чинних міжнародних договорів України.
Претензійні вимоги щодо надання комплексного туристичного обслуговування і відшкодування збитків за не отримані туристичні послуги розглядаються та відшкодовуються туристичним оператором або його туристичними агентами.
За дорученням Авіакомпанії квитки на чартерні рейси оформляються та видаються замовником чартерного рейсу (туристичним оператором).
Чартерні квитки набувають чинності з моменту виконання оплати фрахтувальником повітряного судна фактичному перевізнику повної вартості чартерного рейсу/рейсів.
Порядок оплати виконання чартерного рейсу та повернення сум і підтвердження бронювання здійснюються сторонами відповідно до умов договору, укладеного між авіакомпанією та замовником чартерного рейсу.
2. Квитки на чартерні рейси є дійсними тільки на перевезення у дати і на рейси, які зазначені у квитках. Залежно від наявності вільних місць замовник чартерного рейсу може змінити дати вильоту та повернення рейсу за умови, що такі зміни погоджені замовником рейсу (туроператором - перевізником за договором) з пасажирами та фактичним перевізником (виконавцем рейсу).
3. Квитки на чартерні рейси передбачають обмеження (або виключають) права пасажира змінити або анулювати бронювання, про що зазначається в умовах договору чартерного повітряного перевезення.
Квитки на чартерні рейси, за якими оплачено повітряне перевезення і оплачені усі інші туристичні послуги (переліт в прямому та зворотному напрямках, трансфер, проживання у готелі, харчування, екскурсії тощо) можуть передбачати додаткові умови та обмеження у поверненні сплачених сум за перевезення і за туристичні послуги, встановлені туристичним оператором (перевізником за договором) для подорожі, яка включає усі обумовлені договором надання туристичних послуг обмеження.
4. До чартерного перевезення не застосовуються положення, зазначені в главах 4, 5 розділу IV, розділах V, VI, главах 1, 4 розділу VII, розділі ХIХ цих Правил.