Сповіщення
 
 
Правила перевезення

Глава 2. Перевезення дітей та вагітних жінок

Глава 2. Перевезення дітей та вагітних жінок


1. Дітьми на повітряному транспорті вважаються немовлята (infant - INF) до 2 років та діти (children - CHD) віком від 2 до 12 років.
2. Діти віком до 2 років перевозяться без надання окремого місця, а віком від 2 до 12 років - на окремому місці.
3. Діти можуть перевозитися як у супроводі, так і без супроводу дорослого пасажира за умови дотримання вимог, визначених у пунктах 4 - 8 цієї глави.
4. За категорією "дитина, що перевозиться без супроводу" мають оформлюватись діти віком від 5 до 14 років при внутрішньому перевезенні та діти віком від 5 до 16 років при міжнародному перевезенні.
5. До перевезення без супроводу дорослих не приймаються:
- діти, яким на момент вильоту рейсу не виповнилось 5 років;
- пасажири з обмеженими фізичними можливостями (PRM) віком від 5 до 16 років.
6. Діти, що подорожують без супроводу, приймаються до перевезення після заповнення батьками або опікунами відповідних належно оформлених документів та оплати послуги, що встановлюється Авіакомпанією.
Несупроводжуваній дитині надається окреме місце в пасажирському салоні і дозволяється безоплатне перевезення багажу згідно з стандартними нормами, встановленими Авіакомпанією для відповідного напрямку перевезення та класу обслуговування, як зазначено в розділі XII цих Правил.
За перевезення несупроводжуваних дітей у віці від 5 до 12 років стягується відповідний тариф з дитячою знижкою, якщо знижка передбачена правилами застосування тарифу, та збір за послуги з супроводження дитини, розмір якого залежить від тривалості перевезення.
За перевезення несупроводжуваних дітей у віці від 12 до 16 років на всіх рейсах Авіакомпанії стягується відповідний дорослий тариф та збір за послуги з супроводжування дитини, розмір якого встановлюється Авіакомпанією.
Процедура Авіакомпанії для оформлення дітей, що подорожують без супроводу, та тарифи на означену послугу опубліковані Авіакомпанією на сайті (www.flykharkiv.com).
7. Вік дитини визначається на дату початку перевезення від аеропорту відправлення, зазначеного в перевізному документі.
8. Кожний дорослий пасажир має право на перевезення з собою тільки одного немовляти без надання окремого місця. При цьому одному дорослому пасажиру дозволяється перевозити з собою не більше двох немовлят - одного без надання окремого місця, а другого на окремому місці, з оплатою такого перевезення за правилами, що встановлені перевізником для перевезення дітей віком від 2 до 12 років. Немовля, для якого було оплачено окреме місце, повинно перевозитися в автомобільному кріслі для перевезення дітей, що сертифіковане для використання його на повітряному транспорті. У разі відсутності у пасажира такого автомобільного крісла і невиконання ним зазначених умов Авіакомпанія має право відмовити в перевезенні немовляти на окремому місці.
9. Вагітні жінки можуть бути прийняті до перевезення повітряним транспортом за умови, що строк вагітності у них не перевищує 35 тижнів, а в разі багатоплідності - 32 тижнів.
10. Пасажирам з дітьми до 2 років надаються місця, обладнані додатковою кисневою маскою.
11. Породілля протягом перших 7 днів після пологів та новонароджені діти протягом перших 7 днів життя до перевезення на рейсах авіакомпанії «Авіалінії Харкова» не приймаються.