Сповіщення
 
 
Правила перевезення

Глава 7. Клас обслуговування

Глава 7. Клас обслуговування


1. Авіакомпанія надає пасажиру обслуговування згідно з оплаченим класом обслуговування. Авіакомпанія (її агент з продажу) повідомляє пасажира під час бронювання та/або оформлення квитка щодо обслуговування, яке надається у відповідному класі.
2. Пасажир приймається до перевезення у класі обслуговування, визначеному в польотному купоні, на дату польоту і відповідний рейс, на який пасажир має підтверджене бронювання.
3. Якщо квиток видається без підтвердженого бронювання (статус бронювання інший ніж "ОК"), місце бронюватиметься на запит пасажира під час реєстрації за умови наявності такого місця в оплаченому класі обслуговування на відповідному рейсі. Якщо для здійснення бронювання замало часу, пасажир може бути прийнятий до перевезення без здійснення бронювання.
4. Авіакомпанія має право як з технічних, так і з комерційних причин підвищити або понизити клас обслуговування. У випадку пониження класу обслуговування Авіакомпанія зобов’язується якомога раніше повідомити про це пасажира та запропонувати відповідну компенсацію з урахуванням положень глави 5 розділу XVІ цих Правил.