Сповіщення
 
 
Правила перевезення

Глава 9. Надлишок багажу, нестандартний та великогабаритний багаж

Глава 9. Надлишок багажу, нестандартний та великогабаритний багаж

1. Наднормовий багаж, негабаритний багаж та багаж вагою понад 23 кг але не більше 32 кг (одне місце) приймається до перевезення тільки за згодою Авіакомпанії і за наявності на повітряному судні вільної для провезення ємності, а також за умови оплати пасажиром перевезення такого багажу, за винятком випадків, коли перевезення такого багажу вже було попередньо погоджене з Авіакомпанією та оплачене.
2. Перевезення багажу понад установлену Авіакомпанією максимальну безоплатну кількість багажу має бути оплачене пасажиром. Інформація та вимога щодо оплати надлишку багажу надається Авіакомпанією (її агентом з продажу та/або агентом з обслуговування) під час бронювання місць та реєстрації пасажира.
3. Спеціальні види багажу такі як технічне обладнання, спортивне спорядження, музичні інструменти, зброя і боєприпаси, а також великогабаритний багаж, тварини та птахи приймаються до перевезення тільки за попередньою згодою Авіакомпанії і при наявності на повітряному судні відповідних умов та вільної ємності для перевезення такого багажу.
4. Пасажир повинен виконати усі спеціальні вимоги, встановлені контролюючими органами та умови перевезення такого багажу і здійснити оплату перевезення багажу згідно з передбаченими нормами і правилами Авіакомпанії.
5. У разі неможливості перевезення нестандартного та великогабаритного багажу у якості зареєстрованого багажу, пасажир повинен завчасно оформити такий багаж для перевезення як вантаж.