Сповіщення
 
 
Правила перевезення

VI. Тарифи та збори

VI. Тарифи та збори


1. Тарифи, що використовуються, - це встановлені й опубліковані Авіакомпанією або від імені Авіакомпанії (або якщо не опубліковані, то розраховані згідно з тарифними нормативами Авіакомпанії) тарифи на рейс або рейси з місця відправлення до місця призначення, зазначені у квитку, які чинні у день оплати квитка для відповідного класу обслуговування. Кожний тариф передбачає правила його використання, якими встановлюються строк дії квитка, умови використання тарифу та повернення сум за невикористану частину перевезення тощо. Правила застосування тарифів Авіакомпанії розміщені на сайті Авіакомпанії (www.flykharkiv.com).
2. Тарифи не включають транспортні послуги між терміналами аеропорту і між аеропортами та міськими терміналами.
3. Аеропортові збори (такси) за надання послуг пасажирам під час обслуговування їх в аеропорту встановлюються та затверджуються відповідно до чинного законодавства.
4. Аеропортові збори (такси), збори (такси) Авіакомпанії не входять до тарифу, а разом з тарифом становлять повну вартість перевезення.
5. Аеропортові збори (такси), збори (такси) Авіакомпанії, встановлені за користування будь-якими послугами чи обладнанням, можуть включатися до вартості перевезення або сплачуватись окремо з наданням документа, який підтверджує оплату цих послуг.
6. Додаткову інформацію щодо застосування тарифів, зборів, їх обмежень, можна отримати у пунктах продажу Авіаперевізника або його агента.
7. Розрахунки на території України за послуги з повітряних перевезень здійснюються відповідно до чинного законодавства України. Курс обміну валют встановлюється відповідно до чинного законодавства України.