Сповіщення
 
 
Правила перевезення

Глава 12. Ручна поклажа

Глава 12. Ручна поклажа

1. Як ручна поклажа приймаються речі, що мають вагу та габарити, встановлені Авіакомпанією, які дозволяють безпечно розмістити їх у салоні
повітряного судна на багажних полицях або під сидінням крісла. Забороняється розміщення ручної поклажі та дозволених до перевезення речей у всіх проходах салону повітряного судна.
Авіакомпанія встановлює такі правила перевезення ручної поклажі:
Пасажири з квитками бізнес- та преміум-класу можуть перевозити ручну поклажу у кількості:
- 1 місце розмірами до: довжина 55 см х ширина 40 см х висота 20 см;
вагою до 10 кг.
Пасажири з квитками економічного класу можуть перевозити ручну поклажу у кількості:
- 1 місце розмірами до: довжина 55 см х ширина 40 см х висота 20 см;
вагою до 7 кг.
2. Речі, які не відповідають установленим Авіакомпанією вимогам щодо розміру та ваги ручної поклажі або які не дозволяється перевозити в пасажирському салоні повітряного судна, вважатимуться і оброблятимуться як зареєстрований багаж.
3. Ручна поклажа не повинна містити колючих та ріжучих предметів: ножів, ножиць, голок, спиць та інших гострих і ріжучих предметів. Також забороняється заносити до повітряного судна в ручній поклажі будь-які рідини, суспензії, креми, пасти ємністю більше ніж 100 мл (грамів) в одному флаконі (тюбику). Загальний об’єм зазначених речовин у ручній поклажі, упакованих в тару ємністю до 100 мл (грамів), не повинен перевищувати 1 л (кг) на одного пасажира.
Предмети і речовини, заборонені до перевезення у пасажирському салоні, але дозволені до перевезення у багажу, визначаються авіаційними правилами України.
4. За ручну поклажу протягом усього перевезення відповідає пасажир.