Сповіщення
 
 
Правила перевезення

XXI Домовленості перевізників

1. Ці Правила поширюються на перевезення, які здійснюються згідно з комерційними угодами між перевізниками (відомі як угоди про "спільне використання кодів" (code-sharing), перевезення за угодою "інтерлайн" (interline)), навіть якщо у квитку визначений інший перевізник, ніж той, що фактично здійснює перевезення. Якщо існує будь-яка така комерційна угода, то перевізник (його агент з продажу) має надати пасажиру під час здійснення бронювання перевезення інформацію про те, який перевізник є договірним, а який фактично здійснює перевезення. Під час реєстрації пасажира на рейс ця інформація надається фактичним перевізником або його уповноваженим агентом з обслуговування в аеропорту відправлення.
2. Якщо пасажир уклав договір про повітряне перевезення з наданням додаткових оплачених послуг, то за ненадання таких послуг Авіакомпанія відповідає перед пасажиром сумою компенсації, яка обмежена розміром суми, сплаченої за ненадані послуги.
3. Авіакомпанія не відповідає за послуги з перевезення (перенесення) багажу, надані третіми особами, з якими Авіакомпанія не уклала комерційних угод.
Послуги з перевезення (перенесення) багажу, що надаються Авіакомпанією додатково, оплачує пасажир.