Сповіщення
 
 
Правила перевезення

Глава 4. Вимоги з техніки безпеки на борту повітряного судна

Глава 4. Вимоги з техніки безпеки на борту повітряного судна


1. Повітряне судно повинно бути забезпечене необхідним комплектом аварійно-рятувального обладнання та засобами екстреної евакуації пасажирів в аварійній ситуації.
2. Забороняється приймати на борт повітряного судна тару, інвентар та обладнання, для яких не передбачено гнізд, стелажів або спеціальних кріплень.
3. Максимальна кількість осіб на борту повітряного судна не повинна перевищувати кількості крісел та сидінь, забезпечених прив’язними ременями.
4. Перед злетом, посадкою і в особливих випадках пасажири зобов’язані застебнути прив’язні ремені, бортпровідники - проконтролювати застебнуте положення і натягнення ременів у кожного пасажира. Діти до двох років, які перевозяться без надання окремого місця, розміщуються на колінах у дорослого пасажира, пристебнуті додатковим ременем-петлею, який надається дорослому пасажиру членом екіпажу (бортпровідником).
5. На кожному рейсі бортпровідники повинні:
- своєчасно і правильно інформувати пасажирів щодо місць розміщення аварійного обладнання і правил його використання;
АВІАЛІНІЇ ХАРКОВА ПРАВИЛА ПОВІТРЯНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ПАСАЖИРІВ ТА БАГАЖУ
Рев.№ 001 від 26.04.2013р
- ознайомити пасажирів з інструкцією з техніки безпеки;
- ретельно оглянути всі пасажирські приміщення повітряного судна з метою виявлення сторонніх речей;
- під час прийому та розміщення пасажирів в повітряному судні ретельно дотримуватись вимог безпеки та центрування, не допускати розміщення громіздких речей на багажних полицях та розміщення будь-яких речей в проходах, біля вхідних дверей та запасних виходів;
- під час польоту в зоні турбулентності вимагати, щоб пасажири знаходились в кріслах із застебнутими ременями безпеки;
- в екстремальних ситуаціях зберігати самовладання, упевненість в своїх діях і в собі; дії бортпровідників повинні бути чіткими, голос спокійним, слова переконливими;
- перед посадкою пасажирів до повітряного судна та висадкою з нього перевірити правильність установки трапа;
- перед злетом та посадкою повітряного судна перевірити правильність установки та надійність кріплення обладнання та інвентарю;
- не допускати ходіння пасажирів по салону під час набору висоти та зниження повітряного судна.
6. Люльки для грудних дітей повинні установлюватися не раніше ніж через 10-15 хвилин після прийняття повітряним судном горизонтального положення та убиратися не пізніше ніж за 20 хвилин до посадки повітряного судна.
7. Авіакомпанія повинна забезпечити безпеку в салоні, належне та надійне розміщення ручної поклажі, багажу, змінного обладнання, м’якого інвентарю та засобів обслуговування.