Сповіщення
 
 
Правила перевезення

XIV. Розклад руху

XIV. Розклад руху

1. Регулярні рейси виконуються відповідно до розкладу руху повітряних суден, який складено Авіакомпанією, опубліковано в АСБ/ГДС та розміщено на сайті Авіакомпанії. За бажанням Авіакомпанія може видавати рекламний розклад для інформування населення.
Авіакомпанія, розмістивши дані в АСБ/ГДС, гарантує, що розміщена нею чи надана для розміщення в інших автоматизованих системах інформація є точною, достовірною та вичерпною.
2. Чартерні рейси (нерегулярні рейси) виконуються на підставі договору чартеру (фрахтування повітряного судна) між Авіакомпанією та туристичним оператором.
Зазначені рейси виконуються Авіакомпанією протягом дня зазначеного у договорі чартеру, що замовлені туристичним оператором на один або кілька рейсів для перевезення пасажирів і багажу.
3. Авіакомпанія не відповідає за помилки й упущення в розкладах руху або інших опублікованих графіках рейсів інших перевізників.
4. Суб’єкти наземного обслуговування та/або експлуатанти аеропортів мають право видавати об’єднаний розклад всіх авіакомпаній, що здійснюють рейси з/до аеропорту.
5. Час відправлення рейсу і тип повітряного судна, що зазначені в розкладі руху або інших опублікованих графіках рейсів Авіакомпанії, за винятком часу відправлення, зазначеного у квитку, не гарантуються і не є обов'язковою умовою договору перевезення. Авіакомпанія має право змінювати час відправлення рейсу, про що повинна своєчасно поінформувати пасажира.
6. Авіакомпанія має право змінювати тип повітряного судна без повідомлення про це пасажира.
7. Авіакомпанія або суб’єкти наземного обслуговування (експлуатанти аеропортів) у частині, що стосується цього розділу, мають забезпечити пасажирів в аеропорту візуальною та/або акустичною інформацією щодо:
- часу відправлення та посадки повітряного судна;
- місця, часу початку та закінчення реєстрації на рейс;
- місця, часу початку та закінчення посадки в повітряне судно;
- затримки або скасування рейсу та причини затримки або скасування рейсу.