Сповіщення
 
 

Чартерні перевезення

Чартерні перевезення


Чартерні перевезення являються основним видом діяльності авіакомпанії «Авіалінії Харкова».

Комфортабельні лайнери авіакомпанії виконають перевезення до будь-якого куточку світу.

За Вашими побажанням, для максимально комфортного перельоту будуть організовані додаткові зручності до/під час або після польоту. Усі служби авіакомпанії чітко слідкуватимуть за дотриманням усіх вимог у відповідності до замовлення чартерного перевезення.

Для того, щоб замовити чартерний рейс Вам необхідно направити запит з детальним описом міста (аеропорту) вильоту, призначення, а також кількості пасажирів на електронну пошту charter (at) khv.com.ua з темою листа «Замовлення чартеру». Якщо у вас є спеціальні побажання або побажання додаткового сервісу до/під час або після перельоту, просимо вказати цю інформацію у Вашій заявці. Наявність максимально необхідної інформації дозволить спеціалістам авіакомпанії підготувати найбільш актуальну та точну пропозицію.

Одразу після отримання Вашої заявки, технічні служби авіакомпанії перевірять можливість виконання рейсу до пункту призначення, який Вас цікавить, після чого Вам буде надано можливі варіанти розкладу виконання рейсу та вартість перевезення.

Просимо враховувати фактори часу та необхідності узгодження службами виконання рейсу та направляти заявку завчасно.